InzerceTrinec.cz

TŘINECKÝ INZERTNÍ PORTÁL

Burza práce

Dobrý den, hledám brigádu v Třinci a okolí. Zkušenosti mám jako servírka a pracovník úklidu. Za případné nabídky na email děkuji.

Hledáme specialistu prodeje do drogerie Teta v Třinci (Albert) na 6h úvazek. Více info na prodejně.

Pro našeho významného klienta, působícího v těžkém hutním průmyslu hledáme vhodného kandidáta na pozici zedník - šamotář

Vaše náplň práce
provádění zdění, bourání a třídění vybouraného žáromateriálu, torkretování
provádění vázaní a upínání břemen
zajišťování dopravy materiálu
zodpovědnost za provádění, řízení a kontroly bourání a vyzdívání hutních agregátů.

Váš profil

min. vzdělání: výuční list
zručnost, spolehlivost, pečlivost
dobrá pracovní morálka
zdravotní způsobilost pro práci v náročném prostředí a v nepřetržitém provozu

Naše nabídka

práce na HPP
mzda 20000 - 23000 Kč / hrubého
příplatky dle KS
dotace na stravování
týden dovolené navíc (25 dní)
kulturní a sportovní akce i pro rodinné příslušníky
benefit
penzijní připojštění
zvýhodněné volání

Své životopisy pište na email.

Řidič s 20-ti letou praxí MKD, frigo, plachty, sklopky, hledám prozatím brigádu, na stavby, do lomu, krátké převozy v rámci podniku, apod. profesák, psycho a digi mám, může být i v rámci celé ČR, jsem z Třince

Pro renomovanou průmyslovou firmu působící již čtvrtstoletí v Třinci hledáme zaměstnance na pracovní pozici OPERÁTOR.
Nejde o agenturní zaměstnávání, firma přijímá kmenové zaměstnance na pracovní smlouvu pro práci na plný úvazek v 3-směnném hutním provozu.
Firma požaduje ochotu pracovat na směny, manuální zručnost a aktivní přístup k zadaným úkolům; práce je vhodná spíše pro muže.

Platové podmínky: nástupní plat 20 000, - Kč (z toho je 1 000, - Kč docházkový bonus) za řádné plnění pracovních podmínek; po 3 měsících navýšení mzdy o 10 %.
Benefity: 25 dnů dovolené, kvartální bonusy, závodní stravování, občerstvení na pracovišti.

Zájemci, zasílejte nám své životopisy na e-mail kapa@kapa-ops.cz.
Bližší informace poskytne Halina Ciencialová - tel. č. 602 804 280 příp. 558 532 303.

KaPA, o. p. s., Závodní 815 (u brány Koksovna), Třinec

Hledám šikovné lidi do týmu.
Jedná se o práci v oblasti prodeje a správy nemovitosti.
Třinec a okolí

Kurzy anglického a polského jazyka

Nabízím dlouhodobě práci na smlouvu v Třineckých železárnách , spěchá kdo má chuť a zájem pracovat , ozvěte se na telefonní číslo v co nejkratší době.

Těším se na spolupráci.

Č.I.D. hledá práci na ranní směny. ŘP. SK:b Strojnicky a jerabnicky průkaz.

Hledám brigádu je mi 16 let budu rád za všechny nabídky.

Sháním brigádu pro svého syna, 15 let. / prázdniny / .

Sháním brigádu na letní prázdniny popřípadě i během školy.. dívka, 17 let.. Za každou nabídku předem děkuji.

Sháním brigádu od 15 let, za jakoukoliv nabídku děkuji.

Stavební firma příjme strojníka pro obsluhu stroje traktor-bagr JCB 3cx, UNC,
BOBCAT 430, kolový nakládač.
Řidičské oprávnění sk.C. Nástup možný ihned nebo po domluvě. Výkon práce v Třinci a okolí.

Zdravím, hledám práci na pozici servírka. Jsem vyučena v oboru kuchar-čisnik. Třinec a okolí. Děkuji za nabídky

Nátěry a hydroizolace střech
Provádím nátěry střech, plech tašky, eternit, lepenka (sedlové, ploché ), materiál, Hensel, Eternal, také hydroizolace zatékajících plochých střech, záruka na provedené práce, smluvní ceny, nacenění zdarma.

Přijmu jednoho nebo dva zedníky pro stavby ve Středních Čechách a Praze, podmínkou je vlastní auto a ochota cestovat za prací. Ičo výhodou, ne však podmínkou. Věk ani vzdělání pro mě nejsou důležité, požaduji kvalitu práce, samostatnost a profesionalní přístup. Nabízím nadstandardní ohodnocení dle výkonu, příspěvek na dopravu, dlouhodobou spolupráci, férový a poctivý přístup. Pro další info mě zkontaktujte: Tel- 607820018, email- stavby@chvojkastavby.cz

Hledám práci na HPP jako řidič sk.B.Mám dlouholetou praxi (23 let) v řízení dodávkových vozidel.

Zdravím, nevíte někdo náhodou o nějaké práci s domu, nebo nějakou brigádu na dopoledne.Kdybyste někdo o něčem věděli ozvěte se , předem dík.

HLEDÁM ŠIKOVNÉHO OMÍTKÁŘE, VÍCE INFO NA TEL: 731 015 927

Dobrý den.Nabízím veškeré ruční výkopové práce včetně terénních úprav.Např izolace kolem domů, kanalizace, veškeré přípojky atd.Při zájmu mne kontaktujte na tel.č.792229514

převezmu odvezu cokoliv kdekoliv

Hledáme muže i ženy na pozici operátor výroby. Jedná se o práci, kde se vkládájí dané komponenty do poloautomatického svařovacího stroje, ze kterého poté daný komponent vytáhnete a uložíte na paletu. Dobré platové podmínky, 13 plat, docházkový bonus, smlouva na HPP, 20 dnů dovolené.

Dobrý den.Nabízím veškeré ruční výkopové práce včetně terénních úprav.Např.izolace kolem domů, kanalizace, veškeré přípojky atd.Při zájmu mne kontaktujte na t.č.792229514

hledáme pomocníka na stavbu tel:704002917 tel:739425778

Zednické práce , od základu , zateplovačky , atd ., shání dva zedníci , na živnost i bez , podle přání zákazníka , ted nejlépe víkendové fušky , popř. se domluvíme na větší akci .

Dobrý den, sháním práci na pozici servírka. Dokončuji poslední ročník oboru kuchař-číšník. Děkuji za veškeré nabídky. Kušniráková

Nabízím veškeré ruční výkopové práce.Např.izolace kolem domů, kanalizaci, veškeré přípojky atd.Při zájmu mne kontaktujte na tel.č.792229514

Nabízím veškeré ruční výkopové práce.Např.izolace kolem domů, kanalizaci, veškeré přípojky atd.Při zájmu mne kontaktujte na tel.č.792229214

PROVÁDÍME OPRAVY PLASTOVÝCH, HLINIKOVÝCH A DŘEVĚNÝCH OKEN A DVEŘÍ.

Máte-li problémy s otevíráním a zavíráním oken a nebo dveří?

-servis oken a dveří všech značek a stáří.
-Odborné seřízení a promazání celoobvodového kování.
-Výměna poškozených ovládacích klik.
-Pravidelné servisní prohlídky oken a dveří.
-Výměna opotřebených či poškozených těsnění.
-montáž bezpečnostních kování na dveře.
-opravy interierových dveří, výměny zámku a kování.
-Nastavení optimál. přítlaku okenního křídla (těsnosti okna)

Kontakt,

Tel: +420 775 221 281
Tel: +420 734 788 068

Jezdce ošetřovatele koní nebo zemědělského dělníka ke koním přijme hřebčín na okraji Prahy 10. Jedná se o chov plnokrevných koní. Přijmeme muže nebo ženu s možností ubytování přímo v areálu hřebčína. Podmínkou je dodržování zákazu kouření v areálu hřebčína. Mzda dohodou.Volejte nebo napište sms na 602 305 139, hess@hess.cz,

Hledám nějakou brigádu košení trávy apod

Hledám společnika na podnikání ve firmě.
Vlastní kapitál mám.Pokud jsi podnikavý a stejně smyšlející člověk- napiš na email.

Dobrý den.Nabízím veškeré ruční výkopové práce.Např.izolace kolem domů, kanalizaci, veškeré přípojky atd.Při zájmu mne kontaktujte na tel.792229514

Dobry den.provadim mensi zednicke prace, omitky lepidlo perlinka a stukove a sadrove , mmalovani.dekuji.tel.603942956.