InzerceTrinec.cz

TŘINECKÝ INZERTNÍ PORTÁL

Inzerce Třinec

Inzerce v Třinci, tento internetový inzertní server Vám nabízí kompletní správu inzerátů pro Třinec a okolí. Třinecká inzerce určena pro občany Třince a okolí. Vložením inzerátu zde jej vložíte automaticky i na Facebook a oslovíte tak více lidí.

Vložit inzerát

 

 

Nejnovější inzerce

Byty, chalupy, nemovitostiDobrý den NUTNĚ sháním byt 2+1 nebo 3+1 v Třinci bez CPI vhodný k nastěhování ihned nebo od 1.9.2020. Za případné nabídky budu vděčná. Cena do 10 000kč včetně služeb.
 
zavolat poslat mail
KoupěMince od antiky po současnost a bankovky odkoupím hotově za katalogové ceny. Jednotlivé položky i celé partie. Platné katalogy automaticky předkládám k nahlédnutí. Mohu přijet.
 
zavolat poslat mail
ProdejElektroskutr CHopper koupeny 23.4.2020 za 25 500kč. Nevhodny dárek. Cena dohodou.
 

Další foto:

nahled
zavolat poslat mail
RůznéDlouhodobě nabízím za výhodných podmínek pro Vaše potřeby v krásných lesnatých oblastech Jihočeského kraje na Strakonicku a Písecku ale i v Českém ráji u Železného Brodu k pronájmu pozemky s dobrým přístupem, především louky- velmi čisté a klidné prostředí, lesy, koupání, houbařský ráj, možno i postavení stanů, letních táborů, srubů či karavanů.
Pozemky na Písecku v Jihočeském kraji se nacházejí především v krásných lesnatých oblastí u obce Dobev či Vojníkov nedaleko Orlické přehrady u řeky Otavy. Pozemky jsou dobře přístupné. T: 602391252
 
zavolat poslat mail
Dětský bazarProdám trojkombinaci kočárku Bebecar- hluboká korba, sporťák, autosedačka pro miminko včetně novorozenecké vložky. Součástí kočárku je i přebalovací taška, zdarma přidám dvě termo pouzdra na láhve. Kočárek je v dobrém stavu, vypraný, připravený ihned k používání. Kočárek je odpružený, je určený do terénu, kola jsou nafukovací. Velkou výhodou je hluboká korba, která je polohovací - 3 polohy. Kočárek má na boku vytahovací popruhy, která usnadňuje manipulaci s korbou. Cena: 3000kč
Při rychlém jednání možná sleva.
 

Další foto:

nahled nahled
zavolat poslat mail
ProdejProdám smrkové fošny /stolařské řezivo / tl.55mm, délka 4m, množství 3m3. - neomitané.
Nařezané 12.2018.Cena 5000 Kč /m3.
 
zavolat poslat mail
Burza práceHledáme na pozici:
Marketingový a webmaster manager - částečný úvazek nebo externí spolupráci.
Návrh, tvorba a vyhodnocování kampaní Heureka , facebook atd .
Práce s eshopem , nové produkty , práce s grafikou .

příklad eshop.sapro.cz /zdravi-covid-19_c7049.html
 
zavolat poslat mail
RůznéDobrý den, sháním pronájem prostor, respektive místnost, kde bych mohl chodit hrát na bicí. Nemyslím garáž, ale nějakou vytápěnou mistnost, kde se dá hrát i v zimě. Za případné nabídky děkuji.
Michal
 
zavolat poslat mail
Firemní inzerce zdarmaProvádím veškeré zednické a stavební práce jako zdění, omítky, obklady koupelen a WC, sádrokartóny, zateplení domu, zámkovou dlažbu, stavba opěrných zdí a zděných plotů, pokládku podlahy, rekonstrukce bytu, zateplení fasády.
 
zavolat poslat mail
Burza práceHledám práci jako řidič sk.B.Mám praxi více jak 25 let v řízení dodávek.Mám zdravotní průkaz.Děkuji za nabídky
 
poslat mail

stránka: 8 / 8 | 1 | 2 | ... | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | << |

 

  © PS Media s.r.o.  -  © Radek Szurman